Deals Of The Day

CONTACTS

Čekáme na vás:
Mánesova 79, Praha 2, Vinohrady

224 314 720
775 972 907
775 290 724 (23)

O nás

Gastronom Delikatesy je největší prodejna ruských potravin a specialit v Praze.

Naše prodejna je zaměřená na prodej a distribuci tradičních pochoutek a nápojů ze státu bývalého Sovětského Svazu. V široké nabídce naleznete to nejlepší z tradičních potravin Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Moldavska, Gruzie a Pobaltských zemí.

Specializujeme se výhradně na kvalitní produkty špičkových hodnot. Působíme na českém trhu patnáctým rokem, přičemž si zakládáme na dlouhodobých vazbách jak s našimi dodavateli, tak i s klienty.

V naší prodejně naleznete ryby uzené studeným kouřem (losos, jeseter, makrely a další), velký výběr pravého kaviáru z jeseteru nebo lososových ryb, výrobky z pravého kamčatského kraba – CHATKA. Nabízíme velký výběr alkoholických nápojů. Ruská vodka světově proslulých značek. Arménský, gruzínský a moldavský koňaky. Kvalitní vína z Gruzie, Moldavska a Ukrajiny, včetně archívních vin. Na své si přijdou i milovnici sladkosti. Nabízíme širokou škálu pravých ruských bonbonu, čokolád a jiných cukrovinek jako chalvu a denně čerstvé dorty dle tradičních ruských receptu. Dále máme denně čerstvé polotovary jako pelmeně, vareniky, pirožky, čebureky, manty a mnoho dalšího, což je tradiční jídlo výše zmíněných národů. Také nabízíme sýry, salámy, šunky, mléčné výrobky a mnoho jiných delikates.

Share